دانلود نرم افزار اندروید Perfectly Clear v2.0.11 که در شاخه برنامه های عکاسی در سایت یک موبایل دسته بندی میشود و یکی از قدرتمندترین و محبوب ترین ابزارهایی است که برای عکاسی در اندروید ارائه شده است.

آیا برنامه Perfectly Clear یک برنامه قدرتمند است؟؟ در پاسخ باید خدمت همه دوستان عزیز عرض کنیم که این اپلیکیشن در چندین سال متوالی لقب کاربردی ترین و قدرتمندترین و با کیفیت ترین نرم افزار ویرایش خودکار تصاویر را از آن خود کرده است( به گفته سازنده برنامه) و نسخه های متعددی از آن تا به حال ارئه شده است که امکانات آن نسبت به نسخه های قبلی بیشتر شده است.
توضیحات در مورد این نرم افزار اندروید: این در یک کلام تصاویر شما را بصورت خودکار ویرایش کرده و میزان شفافیت و لکه ها و سایه روشن و تمام موارد یک عکاسی حرفه ای را بصورت اتوماتیک در گوشی شما فراهم می کند و دیگر نیازی ندارید که عکسهای خود را بصورت دستی ویرایش کنید البته قابلیتها دستی نیز در برنامه موجود است.که فکر نکنید همه چیز برنامه بصورت اتوماتیک است اما مهمترین قسمت این Apps اندروید تنظیمات خودکارش است که به همین دلیل هم محبوبیت پیدا کرده است.

آزمایش برنامه عکاسی خودکار اندروید: قبل از دانلود و نصب برنامه شما یک عکس بگیرید, سپس نرم افزار را نصب کرده و مجدد عکاسی کنید و عکسی جدید بگیرید و حال دو عکس را در کنار یکدیگر قرار دهید آیا تفاوتی مشاهده میکنید ؟ تفاوت به وضوح قابل مشاهده است و اگر شما یک عکاس باشید تفاوت ها را در حد فوق العاده حس خواهید کرد چون عکاسی تکنیک های پیچیده ای دارد.
برنامه Perfectly Clear شما را در گرفتن عکسهای 360 درجه یا همان پانوراما کمک میکند و این امکان را به شما میدهد تا با کمترین میزان خطا عکس پانوراما خود را تهیه کنید.ابعاد تصاویر خود را به هر سایزی که میخواهید تغییر دهید یا قرمزی رنگ چشمان خود را از بین ببرید و دندان های خود را سفید کنید و چین و چروک های سطح پوست را با آن ناپدید کنید.


ویژگی ها Perfectly Clear:
- امکان گرفتن عکس های پانوراما یا همان ۳۶۰ درجه
- امکان تغییر اندازه ی عکس به صورت دلخواه
- امکان تغییر روشنایی بخش های مختلف و یا کل عکس
- دارا بودن صدها افکت حرفه ای برای اعمال برروی تصاویر
- ویژگی های زیبا سازی همچون صاف کننده پوست، روشن کننده چشم و یا سفید کننده دندان
- دارا بودن حالت های مختلف تمرکز
- محیط کاربری ساده و کلاسیک

ویرایش اتوماتیک عکس ها در نرم افزار اندروید Perfectly Clear


دانلود در ادامه مطلب.....